Дебат в Общинския съвет на Димитровград заради програма за енергийна ефективност
- 19:16, 25 юни 2026
- 333 Преглеждания
Предложение за създаване на „Общинска програма за прилагане на мерки за енергийна ефективност и автономност в образователните инфраструктури в Община Димитровград“ доведе до дебати на сесията на местния парламент. Докладната, внесена от Стефан Димитров, не бе приета.
Коментари